گروه تولیدی حفاظ شاخ گوزنی اکبری

شماره تماس جهت ارسال سفارش یا مشاوره خرید : ۰۹۱۲۶۰۴۰۷۴۴

گروه تولیدی حفاظ شاخ گوزنی اکبری

شماره تماس جهت ارسال سفارش یا مشاوره خرید : ۰۹۱۲۶۰۴۰۷۴۴

گروه تولیدی حفاظ اکبری تولیدی کننده انواع حفاظ شاخ گوزنی،حفاظ مارال،حفاظ سرنیزه،حفاظ لیلیوم،درب آکاردئونی بوده که با سابقه 10 ساله در تهران فعالیت میکند.
این گروه تولیدی محصولات خود را به تهران و سایر استان ها ارسال میکند.
آدرس : تهران، انبار آهن شاد آباد ، انتهای بلوار بهار ، نرسیده به چراغ قرمز

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

۴ مطلب در آبان ۱۴۰۰ ثبت شده است

. گروه تولیدی حفاظ اکبری یکی از تولیدی های استان تهران بوده که محصولات متنوعی از قبیل حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ درب آکاردئونی، حفاظ سرنیزه، حفاظ لیلیوم، حفاظ شاخ گوزنی مارال، حفاظ بالکن،درب انباری و ... تولید و روانه بازاهای داخل استان و خارج استان میکند. در این پست قصد داریم نمونه ای از تصاویر حفاظ شاخ گوزنی را برای شما نشان دهیم .

اگر حفاظ شاخ گوزنی خود را از گروه تولیدی حفاظ اکبری تهیه میکنید نگران کیفیت محصولات ما نباشید. چرا که محصولات ما در بالاترین کیفیت ممکنه تولید میشوند. مثلا برای تولید حفاظ شاخ گوزنی ممکن است برخی همکاران از آهن های بازیافتی جهت تولید حفاظ شاخ گوزنی استفاده نمایند. ولی گروه تولیدی حفاظ اکبری مواد اولیه خود را از مرغوب ترین مواد و مستقیم از کارخانه تهیه میکند. همین امر باعث میشود تا قیمت تمام شده محصولاتی نظیر حفاظ شاخ گوزنی تولید شده در این مجموعه. نسبت به سایر رقبای بازار کمتر باشد.

ممکن است این مطلب را در خصوص درب آکاردئونی بپسندید.

نصب حفاظ شاخ گوزنی

در گروه تولیدی حفاظ اکبری حفاظ شاخ گوزنی حتوسط نصابان با تجربه این گروه تولیدی برای مشتری نصب میشوند. اگر میخواهید امنیت منزل خود را تامین کنید علاوه بر تهیه حفاظ شاخ گوزنی از مجموعه ما حتما نصب آن را نیز به متخصصان ما بسپارید.

افرادی هستند که حفاظ شاخ گوزنی را به صورت غیر حرفه ای نصب میکنند و این افراد از کارایی حفاظ شاخ گوزنی بهره لازم را از محصول نمیبرند. و ایمنی محل استفاده  آن به خطر افتاده است  و دزدان توانسته اند، به راحتی از آن عبور کرده. و محل مورد نظر به سرقت ببرند.

کدام حفاظ شاخ گوزنی مناسب است؟

اینکه کدام حفاظ شاخ گوزنی مناسب اماکن مسکونی و محل استفاده مشتری است. به موارد بسیاری بستگی دارد. یکی از این موارد ارتفاع دیواری است که حفاظ شاخ گوزنی روی آن نصب میگردد. مورد بعدی نوع آن دیوار است. که تراکم حفاظ شاخ گوزنی را بر اساس محل استفاده مشخص میکنند. و موضوع سوم نوع رنگ حفاظ شاخ گوزنی مورد استفاده است. چرا که در صورتی که محل استفاده از محل هایی است که در معرض باران و آفتاب باشد. باید از رنگ هایی استفاده کرد که در مقابل باران و آفتاب مقاومت داشته باشند. 

برخی افراد برای اینکه قیمت محصولشان ارزان باشد در حفاظ شاخ گوزنی از رنگ های ارزان و بی کیفیت استفاده میکنند. که اینمساله در میان مدت باعث فرسودگی و از بین رفتن رنگ و خرابی شکل ظاهری حفاظ شاخ گوزنی مورد استفاده میشود.

ممکن است علاقه به مطالعه مطلبی در خصوص حفاظ شاخ گوزنی داشته باشید.

در پست های قبلی در خصوص راهنمای خرید حفاظ درب آکاردئونی مطالبی را تهیه کرده ایم. اگر دنبال آن مطلب بودید میتوانید از این لینک مشاهده کنید.

در زیر تصاویر از حفاظ شاخ گوزنی تهیه و تقدیم شما شده است. تا بیشتر با این نوع حفاظ آشنا شوید.

 

[caption id="attachment_580" align="aligncenter" width="727"] شاخ گوزنی بوته ای[/caption][caption id="attachment_579" align="aligncenter" width="728"] شاخ گوزنی[/caption]

 

[caption id="attachment_557" align="aligncenter" width="570"] حفاظ شاخ گوزنی[/caption]

 

[caption id="attachment_534" align="aligncenter" width="614"] شاخ گوزنی تراکم مختلف[/caption][caption id="attachment_532" align="aligncenter" width="564"] حفاظ شاخ گوزنی مارل[/caption][caption id="attachment_525" align="aligncenter" width="543"] حفاظ شاخ گوزنی[/caption]

"<yoastmark

"<yoastmark

 

 

مطالب بیشتر را در سایت ما ببینید

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۰ آبان ۰۰ ، ۰۰:۰۰
گروه تولیدی حفاظ اکبری

حفاظ شاخ گوزنی یکی از نمونه محصولات گروه تولیدی حفاظ اکبری می باشد که در این نوشته قصد داریم تا روش خرید حفاظ شاخ گوزنی مناسب را برای شما شرح دهیم.

گروه تولیدی حفاظ شاخ گوزنی اکبری از سال ۱۳۹۰ با استفاده از جدیدترین تجهیزات و نیروی کار متخصص اقدام به تولید حفاظ شاخ گوزنی در ابعاد مختلف نمود.

حفاظهای شاخ گوزنی که در این گروه تولیدی حفاظ اکبری تولید میگردد در ابعاد زیر تولید و روانه بازار شده است.

حفاظ شاخ گوزنی یکی از پر فروش ترین و قدیمی ترین حفاظ های موجود در بازار بوده که از تعدادی میلگرد محکم و نوک تیز ساخته شده است. حفاظهای شاخ گوزنی در بین سایر حفاظ های موجود در بازار دارای بالاترین سطح ایمنی می باشد.این نوع حفاظ  از لحاظ زیبایی نسبت به سایر حفاظ ها جلوه بهتری به ساختمان شما داده و به همین دلیل انتخاب اکثر افراد جهت ایجاد ایمنی منازل و شرکت ها حفاظهای شاخ گوزنی می باشد.

حفاظ شاخ گوزنی،حفاظ شاخگوزنی،حفاط لیلیوم،درب آکاردئونی،درب انباری،حفاظ بالکن
حفاظ شاخ گوزنی بعد از رنگ

 

لیست قیمت انواع حفاظهای شاخ گوزنی در تراکم های مختلف را در زیر میتواندی مشاهده کنید.

 

                          ردیف      شرح خدمات و کالا                                  تراکم             شماره میلگرد      قیمت واحد هر متر (تومان)

۱         شاخ گوزنی ارتفاع ۷۰ سانتی متر          ۲۰ ردیف            ۹                      ۱۸۵

۲        شاخ گوزنی ارتفاع ۸۰ سانتی متر         ۲۰ ردیف             ۹                      ۱۸۵

۳        شاخ گوزنی ارتفاع ۹۰سانتی متر          ۲۰ ردیف             ۹                      ۱۹۷

۴        شاخ گوزنی ارتفاع ۱۰۰سانتی متر        ۲۰ ردیف             ۹                      ۲۰۳

۵        شاخ گوزنی ارتفاع ۱۱۰سانتی متر        ۲۰ ردیف             ۹                      ۲۰۳

۶        شاخ گوزنی ارتفاع ۱۲۰سانتی متر        ۲۰ ردیف             ۹                      ۲۱۶

 

یکی دیگر از مزیت های خرید حفاظ شاخ گوزنی نصب سریع بدون نیاز به تخریب ساختمان یا دیوار می باشد. در گروه تولیدی حفاظ اکبری علاوه بر تولید این نوع حفاظ نصاب نیز به همراه محصول فروخته شده به محل مراجعه نموده. و بر اساس آخرین استانداردها شاخ گوزنی را نصب می نماید.

شاخ گوزنیدر صورتی که تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص خرید  حفاظ شاخ گوزنی دارید میتوانید از این آدرس اطلاعات دلخواه را کسب نمایید.

ایده اولیه تولید حفاظ شاخ گوزنی از کجا آمد:

حفاظ شاخ گوزنی  بر اساس الگو گرفتن از شاخ های در هم تنیده گوزن گرفته شده است. یکی از فاکتورهای اساسی در ایجاد حفاظ شاخ گوزنی تیزی شاخ های گوزن بوده که بر همین اساس بخش های مختلف این نوع حفاظ پ نیز دارای تیزی مناسب می باشد. هر چه سن گوزن بیشتر شود میزان رشد شاخ های فرعی نیز بیشتر می شود.

بر همین اساس میزان تراکم شاخ ها نیز متفاوت می باشد. در گروه تولیدی حفاظ اکبری نیز حفاظ شاخ گوزنی بر همین اساس در تراکم های مختلف و بر اساس نیاز مشتری تولید می گردد.

 

چه عواملی در خرید حفاظ شاخ گوزنی تاثیر دارد؟

حفاظ شاخ گوزنی نسبت به سایر حفاظ ها دارای قیمت پایین تری است. ولی به دلیل قطعات کوچک و نوک تیز فراوان موجود در آن از امنیت بالایی نیز برخوردار است. این نوع نرده در ویلاهای با متراژ بالا یا در ساختمان هایی که می خواهند هزینه کمتری کنند گزینه مناسبی می باشد.
در ادامه به عوامل موثر در قیمت می پردازیم، همچنین راه های کلاهبرداری برخی از تولیدگنندگان سودجو برای کاهش قیمت انجام می دهند! تلاش ما ارائه بهترین قیمت در کنار بهترین امنیت می باشد و نمی خواهیم هر مولفه قربانی مولفه دیگر شود.

فاکتور های مهم تاثیر گذار در قیمت این نوع حفاظ :

• ضخامت میلگرد.
• تعداد (تراکم).
• نوع جوش.
• ارتفاع.
• نوع رنگ و…

 

رابطه ضخامت میلگرد با قیمت خرید حفاظ شاخ گوزنی

حفاظههای شاخ گوزنی با میلگردهای شماره ۱۰،۹،۸ و ۱۲ ساخته شده است که هرکدام مزایا و معایب خود را دارند.بنابر این هرچه ضخامت میلگردهای مورد استفاده در تولید این نوع حفاظ  کمتر باشد.

قیمت تمام شده آن نیز کمتر خواهد بود.ما در گروه تولیدی حفاظ اکبری  تلاش میکنیم تا بهترین نوع میلگرد را به قیمت مناسب در تولید حفاظهای شاخ گوزنی به کار ببریم که در نهایت قیمت تمام شده محصولات ما نسبت به سایر رقبا قیمت پایین تر بوده و همچنین شاخ گوزنی تولید شده این مجموعه از کیفیت بالایی برخوردار است . در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص این نوع حفاظ میتوانید به اینجا مراجعه کنید.

مناسب ترین میلگرد جهت تولید شاخ گوزنی میلگرد شماره ۹ می باشد. که در صورت تمایل و خواست مشتری ما میتوانیم جهت تولید شاخ گوزنی از میلگرد با نمره بالاتر استفاده کنیم. که این مساله به طبع بر قیمت تمام شده شاخ گوزنی تولید شده تاثیر می گذارد.

حفاظ شاخ گوزنی،حفاظ شاخگوزنی،حفاط لیلیوم،درب آکاردئونی،درب انباری،حفاظ بالکن
نمونه ای از حفاظ شاخ گوزنی تولید شده

 

رابطه بین تراکم(تعداد) و ارتفاع و عرض با قیمت تمام شده حفاظ شاخ گوزنی:

در حفاظ شاخ گونی منظور از تراکم شاخه ها نسبت تعداد ردیف های اصلی در طول مشخص می باشد. که استاندارد طول شاسی های حفاظ شاخ گوزنی به طور معمول ۲متر است. روش تشخیص تراکم نرده ها شمردن میله های عمودی روی پروفیل (شاسی) می باشد. به طور قطع ضخامت میلگرد به عنوان تنها فاکتور مقاومت بررسی نمی شود. و یک شاخه به تنهایی مقاومت کافی ندارد ممکن است به راحتی خم و بریده شوند.

 

تراکم حفاظ چقدر باشد؟

با درنظر گرفتن تراکم مناسب و شکل هندسی چیدن شاخه ها در کنار هم می توان استراتژی مناسبی برای مقاومت و تحمل و دفع فشار چید. زمانی که عرض حفاظ روی دیوار زیاد باشد باید موانع زیادی از میان برداشته شود. و در این صورت تردد از بالای دیوار عملا غیرممکن می باشد. معمولا تراکم این نرده را ۸ الی ۱۶ ردیف اصلی در هر شاخه در نظر می گیرند. که به وضوح هرچه تعداد ردیف های اصلی بیشتر باشد مقاومت بالاتر می رود همچنین قیمت بالا می رود.

به طبع هرچه ارتفاع و عرض حفاظهای شاخ گوزنی بیشتر باشد قیمت و امنیت بالاتر می رود و هرچه نرده ارتفاع کمتری داشته باشد قیمت و امنیت کمتر می شود و نسبت ارتفاع و عرض با امنیت رابطه مستقیم دارد. به طور معمول ارتفاع مورد استفاده در این نوع حفاظ ۳۰ الی ۱۴۰ سانتی متر می باشد و عرض این نرده ۳۰ الی ۷۵ سانتی متر می باشد.

حفاظ شاخ گوزنی،حفاظ شاخگوزنی،حفاط لیلیوم،درب آکاردئونی،درب انباری،حفاظ بالکن
حفاظ شاخ گوزنی در حال نصب روی دیوار مجتمع مسکونی.

ایمنی حفاظهای شاخ گوزنی

یکی از عوامل مهم در حفظ ایمنی خفاظ شاخ گوزنی جوش دوطرفه میله ها و کیفیت جوش به کار رفته در آن است. از قدیم یکی از بهترین روشهای اتصال دوجسم آهنی و ایجاد تراکم بین آنها استفاده از جوش بوده. ما نیز در گروه تولیدی حفاظ اکبری جهت ایجاد تراکم بیشتر و حفظ ایمنی بالاتر در تولید حفاظ شاخ گوزنی از جوش هاط دو طرفه استقاده میکنیم.

انواع رنگ به کار رفته در تولید حفاظ شاخ گوزنی

یکی ازمهم ترین موارد رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی رنگ آمیزی به صورت الکترواستاتیک  است. برخی تولید کننده ها پس از تولید ایننوع حفاظ اقدام به رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی تولید شده می نمایند که این مساله به دلیل احتمال وجود کثیفی در محیط جوشکاری شده از کیفیت رنگ آمیزی و دوام حفاظهای شاخ گوزنی تولید شده می کاهد. می بایست پی از تولید حفاظهای شاخ گوزنی و قبل از رنگ آمیزی تمام سطوح آن با فشار آب پاک سازی شده. و سپس اقدام به رنگ آمیزی نمایند. این موضوع در حفظ زیبایی و دوام حفاظهای شاخ گوزنی تاثیر فراوانی دارد.

حفاظ شاخ گوزنی،حفاظ شاخگوزنی،حفاط لیلیوم،درب آکاردئونی،درب انباری،حفاظ بالکن
حفاظ شاخ گوزنی آماده تحویل مشتری
حفاظ شاخ گوزنی،حفاظ شاخگوزنی،حفاط لیلیوم،درب آکاردئونی،درب انباری،حفاظ بالکن
حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار باغ
حفاظ شاخ گوزنی،حفاظ شاخگوزنی،حفاط لیلیوم،درب آکاردئونی،درب انباری،حفاظ بالکن
حفاظ شاخگوزنی روی دیوار
حفاظ شاخ گوزنی
حفاظ شاخ گوزنی،حفاط لیلیوم،درب آکاردئونی،درب انباری،حفاظ بالکن
حفاظ شاخ گوزنی
حفاظ شاخ گوزنی،حفاظ شاخ گوزنی،حفاط لیلیوم،درب آکاردئونی،درب انباری،حفاظ بالکن
حفاظ شاخ گوزنی
حفاظ شاخ گوزنی با کیفیت بالای رنگ

 

 

مزایای حفاظ شاخ گوزنی چیست ؟

این نوع حفاظ ها مزایای زیر را دارند:
• استحکام نسبتا بالا.
• نصب آسان و سریع.
•ایجاد امنیت بالا.
• زیبایی ظاهری.
• قیمت مناسب.

استجکام نسبتا بالا :

یکی از مهم ترین ویژگی های حفاظ شاخ گوزنی دارا بودن استحکام مناسب می باشد. این نوع حفاظ به دلیل در هم تنیدگی شاخ های مختلف آن که با میلگرد شماره ۹ ساخته می شود. دارای استحکام مناسبی می باشد.

 

نصب آسان و سریع :

حفاظ شاخ گوزنی یکی از انواع حفاظی می باشد که زمان نصب آن روی دیوار نسبتا پایین بوده. گروه تولیدی حفاظ اکبری به همراه هر محصول نصاب دوره دیده جهت نصب حفاظ شاخ گوزنی به محل مشتری اعزام می کند.

ایجاد امنیت بالا :

حفاظهای شاخ گوزنی به دلیل تراکم بالا و شکل ظاهری  آن امنیت مناسب را برای محل زندگی یا مکانی که از حفاظهای شاخ گوزنی استفاده میکنید برقرار میکند. این نوع حفاظ در سایز و تراکم مختلف به خواست مشتری تهیه میشود. بنابر این شما میتوانید جهت ایجاد امنیت مکان خود از حفاظ شاخ گوزنی استفاده کنید.

زیبایی ظاهری:

حفاظهای شاخ گوزنی به دلیل نظم به کار رفته در تراکم ساخت آن از زیبایی خوبی بهرهمند می باشند. بنابر این اگر به دنبال حفظ امنیت اماکن خود در کنار حفاظ زیبایی میباشید حفاظ شاخ گوزنی گزینه مناسبی برای این امر می باشد.

قیمت مناسب :

از آنجایی که مواد اولیه تولید حفاظهای شاخ گوزنی تولید شده در گروه تولیدی حفاظ اکبری مستقیم از کارخانه تهیه می شود. همین امر به پایین آمدن قیمت حفاظهای شاخ گوزنی تولید شده در  گروه تولیدی حفاظ اکبری نسبت به سایر رقبا کمک بسیار زیادی کرده است.

 

نکات تکمیلی در خصوص حفاظهای شاخ گوزنی :

بسیاری از منازل در شهرها و کلان شهرها از نوع آپارتمانی است. از این رو نصب شاخ گوزنی روی دیوار چنین ساختمان ها و منازلی که قیمت مقرون به صرفه ای داشته باشد. یکی از موارد تامین ایمنی این ساختمان ها به شمار میرود.قیمت شاخ گوزنی متفاوت می باشد. بر این اساس توصیه می کنیم برای نرده کشی روی دیوار از نوع شاخ گوزنی سراغ نرده هایی با قیمت پایین نروید. چرا که تراکم کم و وزن پایین ایمنی پایین را به همراه دارد.

هر چه در زمینه امنیت منزل خود هزینه کنید نوعی سرمایه محسوب می شود. همچنین نبود حفاظ دور دیوار بهتر از شاخ گوزنی بی کفیت محسوب می شود. زیرا در عین این که این گونه حفاظ ها امنیت منزل را تامین نمی کند. بلکه سبب ایجاد ظاهری بسیار نامطلوب هم برای منزل می شود. بنابر این در تهیه شاخ گوزنی توصیه میشود. که آن را از تولیدی های مطمعنی همچون گروه تولیدی حفاظ اکبری تهیه کنید.

 

درباره حفاظ شاخ گوزنی بیشتر بدانید :

ازلحاظ امنیت ، قدرت و کارایی حفظ شاخ گوزنی نسبت به سایر حفاظ ها از ایمنی و کیفیت بالاتری برخورداد است. حفاظ های گوزنی باقابلیت رنگ‌پذیری که دارند قابلیت هماهنگ کردن با تمام رنگ ها و نماهای متفاوت ساختمان را داشته. تا در کنار برقراری امنیت، زیبایی خانه را افزایش دهد.پس میتوان زیبایی ظاهری را هم به قابلیت های شاخ گوزنی اضافه کرد.
باید به این نکته توجه داشت. که در کنار استفاده از تمام این حفاظ‌ها بالا بودن کیفیت قفل‌های درب اکاردئونی و حفاظ پنجره بسیار مهم است. پس دارا بودن قفل مخفی و استحکام بالا می تواند به ویژگی خاص این نوع حفاظ اضافه شود.

نرده اهنی یعنی دو مورد حفاظ و قفل‌های درب و پنجره تکمیل کننده همدیگر بوده. و با داشتن حفاظ‌هایی مقاوم و محکم مانند. حفاظ سر دیواری و بازدارنده در کنار یراق و قفل‌هایی باکیفیت بالا، می‌توان از ورود دزد تا مقدار خیلی زیادی جلو گیری کرد. پس این نوع حفاظ ورود سارقین را به حد اقل می رساند.

درباره خرید حفاظ شاخ گوزنی بیشتر بدانید :

همان طور که میدانیم خانه محل آرامش بوده و باید در آن احساس امنیت داشت. چه زمانی که در خانه هستید باید امنیت منزل تأمین باشد. و چه زمان‌هایی که در آن حضور نداریم، به ‌طور نمونه زمانی که در سفر یا سرکار هستید و روزانه منزلتان در یک بازه زمانی خالی می‌باشد.

یکی از موضوعاتی که در موقع نبودن در خانه مطرح می‌شود. چک کردن خانه و اطلاع داشتن از وضعیت آن می‌باشد. وقتی اسم خانه به زبون می آید احساس امنیت و آرامش به ذهن هر فردی می‌آید و خانه خود باید از موارد خطر و عدم امنیت به دور باشد. تا بتواند برای افراد ساکن در آن نیز امنیت فراهم کند.

به کمک انواع حفاظ روی دیوار می‌توان امنیت خانه را برقرار نمود. ابزار حفاظتی همچون درب ضد سرقت و حفاظ‌ های گوناگون برای جلوگیری از ورود سارقین به داخل منزل مورد استفاده قرارمی گیرند.

ویزگی حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ‌ها نیز دارای مدل‌های گوناگون هستند. که یکی از مقاوم‌ترین و درعین‌حال مهم ترین آن شاخ گوزنی می‌باشد. چرا که شاخ گوزنی به شکل قابل توجه و تراکم ویژه خود میتواند محیط خانه را امن سازد.
علاوه بر این، حفاظ روی دیواری به‌خوبی این دغدغه افراد را برطرف ساخت. شایذ زیبایی جزء خصوصیاتی باشد که می‌تواند بر روی هر فردی به‌طور مستقیم تأثیرگذار باشد و این مورد علاوه بر امنیت منازل مسکونی در تصمیمات فرد در خرید و فروش موثر باشد.

حفاظ شاخ گوزنی
حفاظ شاخ گوزنی از تولیدات گروه تولیدی حفاظ اکبری بوده که قابلیت ارسال به همه شهرهای کشور را دارد.

 

آیا میتوان نرده شاخ گوزنی بعنوان حفاظ استفاده کرد؟

با توجه به این موضوع که نرده حفاظ نسل اول در مقابل با خرید حفاظ شاخ گوزنی از نظر مهندسی طراحی نشده بودند. و نقاط ضعف زیادی داشتند و گذشت زمان ثابت کرده بود. که عملا این گونه حفاظ در مقابل حفاظهای شاخ گوزنی کارایی لازم را ندارند.  و همین مساله باعث شد تا تعداد زیادی از طراحان و مهندسان ساختمانی از حفاظ های  نسل دوم و سوم استفاده کنند .

 

عناوین برخی از این نرده حفاظ های طراحی شده نسل دوم و سوم که توسط گره تولیدی حفاظ اکبری، عبارتند از:

 • نرده حفاظهای شاخ گوزنی.
 • حفاظ نیزار.
 • حفاظ بوته ای.
 • حفاظ لیلیوم.
 • نرده سرنیزه ای.
 • حفاظ نخل مرداب.
 • حفاظ لاله ای و … .

 

نرده حفاظهای شاخ گوزنی یا حفاظهای شاخ گوزنی از جمله پرطرفدارترین نرده حصارهای روی دیوار بوده. که با توجه به اشکال موجود در طبیعت و پیروی از شکل شاخ های گوزن طراحی و توسط گروه تولیدی حفاظ اکبری تولید شده است .

حفاظهای شاخ گوزنی توانست نظرخریداران حفاظ روی دیوار، خصوصا متقاضیان نصب حفاظ در کشور ایران را جلب نموده. و گوی سبقت را از سایر نرده حفاظ ها که از نظر امنیتی در مورد ورود به ساختمان و محافظ دیوار ضعیف عمل کرده بودند. را ربوده و در نتیجه بسیار محبوب شد. حفاظهای شاخ گوزنی توانست محبوبیت قابل توجه ای در بین حفاظ ها پیدا کند.

 

ویژگی حفاظ شاخ گوزنی

۱- به دلیل هزینه پایین یکی پر مصرف‌ترین نوع حفاظ در بین تمام حفاظ‌های بوته‌ای می باشد.

۲-  به دلیل وجود انبوه شاخک با نوک‌های تیز و درهم پیچیده غیر قابل نفوذ بوده و امنیت مکان مورد استفاده را برقرار میکند.

۳- با ایجاد نمای زیبای ساختمان ارزش فضا را بالا میبرد. و همچنین هماهنگ با نمای ساختمان رنگ آن قابل تغییر است.

۴- درصورت خرابی هزینه تعمیر و نگهداری آن اندک است.

۵- قابلیت نصب بر روی انواع متریال اعم از فلز، بتن و سنگ را دارد. و این یک مزیت بالا برای حفاظ شاخ گوزنی به حساب می آید.

۶- قابلیت تقویت حفاظ در محل‌هایی که جای پا برای سارق وجود دارد. به این ترتیب که تراکم حفاظ را در آن منطقه افزایش داده میشود.

۷- امکان ارسال حفاظ بوته‌ای (شاخ گوزنی) به تمامی‌نقاط کشور.

 

 نکاتی که باید قبل از خرید حفاظ شاخ گوزنی به آن  توجه کنید

ارتفاع و عرض حفاظ شاخ گوزنی با دیوار متناسب باشد.

در صورتی که ارتفاع دیوار مورد نظر برای نصب این حفاظ از دو متر و نیم کمتر باشد. باید از حفاظ‌هایی که دارای ارتفاع یک متر هستند استفاده کنید.

عرض این حفاظ‌ها نیز برای دیواری که بین دو تا دو و نیم متر می‌باشد. باید حفاظ‌هایی دارای عرض بالای ۵۰ سانتی‌متر استفاده شود. به دلیل این که هر اندازه عرض حفاظ افزایش پیدا کند موجب ایجاد تردد سخت تر می‌شود. و به این صورت هیچ سارقی نمی‌تواند بر روی دیواریهای کنار حفاظ حرکت کند همین موضوع امنیت را بیشتر می‌کند.

متناسب بودن حفاظ انتخاب شده با نمای خارجی ساختمان :

در زمان خرید حفاظ شاخ گوزنی به متناسب بودن رنگ و کیفیت آن با نمای ساختمان توجه کنید. چرا که یکی از ویژگی حفاظ های شاخ گوزنی تولید شده. در گروه تولیدی حفاظ اکبری، انتخاب رنگ دلخواه در زمان تولید آن می باشد. بنابر این قبل از خرید حفاظ مورد نظر میتوانید حفاظ تولیدی شده را با رنگ دلخواه سفارش بدهید.

 

مزایای استفاده از نرده روی دیوار مثل حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ لیلیوم، حفاظ نیزار، حفاظ بوته ای، حفاظ نامنظم، حفاظ آبشاری  چیست ؟

ادامه مطلب را میتوانید در حفاظ شاخ گوزنی مطالعه کنید 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۷ آبان ۰۰ ، ۲۱:۴۷
گروه تولیدی حفاظ اکبری

یکی از سوالاتی که برای افراد در هنگام خرید و تهیه حفاظ جهت منازل مسکونی و شرکت ها پیش می آید این است که، چگونه بهترین نوع حفاظ را انتخاب کنیم؟

علاوه بر این سوال، سوالات دیگری هم وجود دارد که دغدغه افراد در هنگام خرید حفاظ می باشد.

 

چه نوع حفاظی برای استفاده روی دیوار بهتر است؟

حفاظ با چه ارتفاعی تهیه کنیم؟

امن ترین نوع حفاظ کدام است؟

 

همانطور که میدانیم در تهیه انواع حفاظ به خصوص حفاظ شاخ گوزنی باید دقت کافی را داشت. چرا که تهیه این نوع حفاظ مانند وسایل مصرفی نیست که بتوان به سادگی آن را تعویض کرد. چرا که بحث امنیت ساختمان و منزل ما می باشد.

قبل از تهیه انواع حفاظ باید به چه مواردی توجه کرد؟

قبل از تهیه انواع حفاظ باید انواع آن را شناخت. تا بتوان بهترین انتخاب را داشت. شناخت انواع حفاظ مستلزم داشتن دانش کافی در رابطه با نوع متریال به کار رفته در جنس حفاظ و روش تهیه آن می باشد. در زیر انواع حفاظ را به شما معرفی میکنیم.

۱-حفاظ شاخ گوزنی:

یکی از پر کاربردترین نوع حفاظ ها که در اماکن و ساختمان ها به کار برده میشود. حفاظ شاخ گوزنی می باشد. حفاظ شاخ گوزنی با دارا بودن تراکم و در هم تندیدگی ایمنی و زیبایی بالایی به ساختمان محل سکونت شما می بخشد. مواردی که در تهیه این نوع حفاظ باید به آن توجه کرد شامل موارد زیر است:

 • ضخامت میله به کار رفته در تولید حفاظ شاخ گوزنی

 • تراکم مورد استفاده در حفاظ شاخ گوزنی

 • ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی

 • روش رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی

 • نوع رنگ به کار رفته در رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی

 

همه موارد به کار رفته در بالا نمونه ای از مواری است که شما باید قبل از تهیه حفاظ شاخ گوزنی به آن توجه داشته باشید.

یکی از محصولات پر استفاده در حفظ ایمنی ساختمان ها حفاظ شاخ گوزنی می باشد. این نوع حفاظ در گروه تولیدی حفاظ اکبری با بالاترین سطح کیفیت تولید شده و روزانه روانه بازار های داخلی و خارجی میشود.

در زیر نمونه ای از انواع حفاظ شاخ گوزنی تولید شده در گروه تولیدی حفاظ اکبری را میتوانید مشاهده کنید.

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی در گروه تولیدی حفاظ اکبری با کیفیت بالا تولید میشود.

چگونه بهترین نوع حفاظ را انتخاب کنیم؟

چگونه بهترین نوع حفاظ را انتخاب کنیم؟

چگونه بهترین نوع حفاظ را انتخاب کنیم؟

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

۲-حفاظ سرنیزه

یکی دیگر از محصولاتی که جهت ایمنی اماکن و ساختمان های مسکونی به کار برده میشود حفاظ سرنیره می باشد. این نوع حفاظ به طور کلی در سه مدل تهیه میشود.

 • حفاظ سرنیزه تک نیره

 • حفاظ سرنیزه دو نیزه

 • حفاظ سرنیره سه نیزه

به طور کلی حفاظ های سرنیره تولید شده جزو این سه دسته از نوع حفاظ می باشند. این نوع حفاظ نیز در گروه تولیدی حفاظ اکبری با کیفیت بالا تهیه شده و روزانه وارد بازارهای مصرف داخلی و خارجی میشود.

حفاظ سرنیزه تک نیزه:

در این نوع نرده آهنی روی دیوار حیاط شما تنها یک نیزه عمودی خواهید داشت. که جهت نیزه آن نیز به سمت بالا است. میله های افقی در تراکم های دلخواه برای محکم تر کردن این حفاظ به فاصله های مساوی روی آن قرار گرفته و ارتفاع آن برحسب مورد نیاز متغیر است که شما قبل از تهیه آن میتوانید ارتفاع مورد نظر خود راجهت تهیه سفارش بدهید. نرده سرنیزه ای تک نیزه یکی از پرکاربردترین و در واقع پرطرفدارترین نوع حفاظ روی دیوار امکن مسکونی و ساختمانها می باشد. این نرده آهنی محافظ هم از نظر عرضی و هم از نظر ارتفاعی سطح امنیتی بالایی برای دیوار حیاط خانه شما ایجاد خواهد کرد. هیچ راهی برای عبور از آن وجود ندارد و یکی از مزیتهای اصلی این نوع نرده آهنی، زیبایی و جذابیت موجود در آن است.

حفاظ سرنیزه دو نیزه:

همانطوری که از نام آن پیداست نرده دو نیزه سرنیزه ای از دو نیزه تشکیل شده است. این دو نیزه مانند سرستون های دو طرفه به دو سمت جلو و عقب خمیدگی پیدا کرده اند. در واقع این طرح از نرده آهنی سرنیزه ای باعث می شود که امکان عبور و مرور از روی آن از هر دو طرف داخل و خارج به صفر برسد و امنیت بالایی برای اماکن مورد استفاده به ارمغان بیاورد. امنیت فوق العاده این نرده آهنی باعث می شود در بسیاری از مناطق امنیتی و نظامی مورد استفاده قرار بگیرد. شکل ظاهری نرده آهنی سرنیزه ای دو نیزه همان زیبایی تک نیزه را در خود داشته و با برخی ترفندها و جزئیاتی که بستگی به تجربه و مهارت سازنده آن خواهد داشت، می تواند کمی زیباتر و جذاب تر نیز باشد. در گروه تولیدی حفاظ اکبری این نوع حفاظ نیز تولید میگردد.

حفاظ سرنیره سه نیزه:

می توان این نوع از حفاظ سرنیزه ای ترکیبی از دو مورد قبل دانست. یعنی ترکیب حفاظ سرنیزه تک نیزه ای و حفاظ سرنیزه دو نیزه ای .در واقع نرده سرنیزه ای سه نیزه علاوه بر داشتن تک نیزه رو به بالا، دو نیزه نوع دوم را نیز به دو جهت مختلف همزمان دارد.این نوع حفاظ نیز دارای امنیت بسیار بالایی می باشد و هیچ راه عبوری از این نوع نرده آهنی دیوار حیاط وجود نداشته و آن را می توان یکی از امن ترین و حتی بهترین انواع نرده آهنی روی دیوار عنوان کرد. این نوع حفاظ را میتوان در ارتفاع های مختلف تهیه کرد. و همچنین میتوان به سفارش مشتری در رنگ های مختلف تهیه گردد.

در زیر تلاش میکنیم تا شما را با انواع مدل های آن آشنا کنیم. تصاویر انواع حفاظ سر نیزه در زیر میتوانید ببینید.

حفاظ سرنیزه

حفاظ سرنیزه

چگونه بهترین نوع حفاظ را انتخاب کنیم؟

حفاظ سرنیزه

حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ سرنیزه

چگونه بهترین نوع حفاظ را انتخاب کنیم؟

 

درب آکاردئونی و حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ سرنیزه

ر

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

حفاظ سرنیزه

حفاظ مارال

اگر همچنان این سوال ذهن شما را به حود مشغول کرده است که چگونه بهترین نوع حفاظ را انتخاب کنیم؟ ادامه این مطلب را حتما مطالعه کنید.

یکی از دیگر محصولاتی که در گروه تولیدی حفاظ اکبری تولید میشود حفاظ مارال است. حفاظ مارال به خاطر شکل ظاهری که دارد علاوه بر برقرای ایمنی اماکن و محل استفاده شده زیبایی خاصی به مکان مورد نظر می بخشد. این گروه تولیدی علاوه بر تولید حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ آکاردئونی(درب آکاردئونی) ، حفاظ پنجره، درب پارکینگ و حفاظ سرنیزه سایر محصولات ایمنی را در حفاظت از ساختمان ها و اماکن مسکونی شما تولید میکند. اگر تا به حال از حفاظ شاخ گوزنی یا حفاظ مارال جهت برقراری ایمنی دیوار و محیط اماکن مسکونی و ساختمانها استفاده نکرده اید. توصیه میکنیم تا جهت تهیه حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ مارال به گروه تولیدی حفاظ اکبری اعتماد کرده و با کارشناسان فروش این مجموعه جهت تهیه حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ مارال تماس بگیرید.

در بالا نمونه ای از حفاظ شاخ گوزنی را در تصاویر به شما نشان دادیم. در زیر میتوانید نمونه ای از حفاظ مارال را مشاهده کنید.

شاخ گوزنی مارال ، حفاظ شاخ گوزنی ساده ،درب آکاردئونی

 

شاخ گوزنی مارال و حفاظ شاخ گوزنی ساده

شاخ گوزنی مارال

حفاظ  شاخ گوزنی مارل

حفاظ شاخ گوزنی مارال

شاخ گوزنی مارال

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۷ آبان ۰۰ ، ۱۵:۵۹
گروه تولیدی حفاظ اکبری

درب آکاردئونی یکی از انواع محصولات گروه تولیدی حفاظ شاخ گوزنی اکبری می باشد. در این نوشته قصد داریم راهنمای خرید درب آکاردئونی مناسب را برای شما شرح دهیم.

قبل از شروع بحث در خصوص درب آکاردئونی میخواهیم شما را با انواع محصولات گروه تولیدی حفاظ اکبری آشنا کنیم.

حفاظ شاخ گوزنی :

در نوشته قبلی سعی کردیم شما را با راهنمای خرید انواع حفاظ آشنا کنیم. حفاظ شاخ گوزنی یکی از انواع حفاظ می باشد که بر اساس الهام از شاخ ها گوزن در تراکم . ارتفاع مختلف تولید شده است.این نوع حفاظ جهت جلوگیری از نفوذ سارقین به اماکن مسکونی و منازل استفاده می شود.امروزه علاوه بر حفظ امنیت منازل مسکونی و اماکن مورد استفاده به زیبایی و معماری ساختمان کمک شایانی میکند.

حفاظ شاخ گوزنی امروز در ابعاد مختلفی بر اساس نیاز افراد تهیه میشود.قبل از خرید حفاظ شاخ گوزنی به موراد زیر دقت کنید. این موارد به قیمت تمام شده حفاظ شاخ گوزنی تاثییر زیادی دارند. در گروه تولیدی حفظ اکبری انواع حفاظ شاخ گوزنی در تراکم های زیر تولید مشود.

 

حفاظ نیلیوم

حفاظ شاخ گوزنی

 

گروه تولیدی حفاظ اکبری تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی

تراکم ۲۰ تراکم ۲۴ تراکم ۲۸ تراکم ۳۲

علاوه بر تراکم حفاظ های شاخ گوزنی ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی نیز به قیمت تمام شده آن تاثیر میگذارد. در زیر انواع ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی تولیدی شده در گروه تولیدی حفاظ اکبری میتوانید مشاهده کنید.

 

ارتفاع ۷۰ سانت ۸۰ سانت ۹۰ سانت ۱۰۰ سانت ۱۱۰ سانت ۱۱۰ سانت

 در تهیه حفاظ شاخ گوزنی بر اساس نیاز خودتان میتوانید هر کدام از تراکم و ارتفاع مورد نظرسفارش دهید.

درب آکاردئونی

یکی از موارد مهم در حفظ امنیت درب ورودی منازل مسکونی درب آکاردئونی می باشد. از آنجایی که کشویی بودن از ویژگی های مهم این نوع درب می باشد. لذا میتواند فضای کمتری از منزل را به خود اختصاص میدهد.

درب آکاردئونی ساده

این نوع درب آکاردئونی از تسمه های ۲۰*۵ که ۲۰ به عنوان پهنا و ۵ به عنوان ضخامت استفاده می شود.

درب آکاردئونی دو جداره

این نوع درب آکاردئونی از تسمه های ایستاده در داخل کلاف درب اکاردئونی تسمه ها به صورت دو لایه به یکدیگر از طریق جوشکاری به یکدیگر متصل می شود. که در حفظ ایمنی و زیبایی درب آکاردئونی تولید شده تاثیر زیادی دارد.

درب آکاردئونی دوبل

در تولید این نوع درب آکاردئونی برای محافظت از میخ ها و پرچ ها از یک تسمه اضافه جهت  حفظ امنیت بیشتر درب آکاردئونی ساخته شده به آن اضافه میشود. این نوع درب آکاردئونی یکی از ایمن ترین نوع درب های آکاردئونی بوده که به هیچ عنوان امکان باز شدن توسط سارقین وجود ندارد.

درب آکاردئونی دلخواه و سفارشی

یکی از انواع درب های آکاردئونی که به صورت ویژه در گروه تولیدی حفاظ اکبری تولید می گردد. درب آکاردئونی سفارسی می باشد. در تولید این نوع درب هم نوع تسمه هم رنگ و هم هم سایز و ارتفاع آن به دلخواه توسط مشتری انتخاب شده و در گروه تولیدی حفاظ اکبری با بالاترین کیفیت تولید و تحویل مشتری میگردد.

چه مورادی در خرید درب آکاردئونی دقت کنیم؟

در خرید درب آکاردئونی به ضخامت تسمه به کار رفته در تولید درب آماردئونی دقت کنید. همچنین نوع رنگ و تعداد پرچ های اتصال بدن درب آکاردئونی به هم در کیفیت  درب آکاردئونی تاثیر زیادی دارد. رنگ به کار رفته در پوشش درب آکاردئونی نیز یکی دیگر از مورادی است که در تهیه درب آکاردئونی باید به آن توجه داشت.

در صورت تمایل به مشاوره رایگان درتهیه درب آکاردئونی میتوانید با شماره ۰۹۱۲۶۰۴۰۷۴۴ تماس حاصل فرمایید.

در این نوشته سعی کردیم شما را با انواع حفاظ شاخ گوزنی و درب آکاردئونی آشنا نموده و راهنمای خرید درب آکاردئونی مناسب را به شما ارائه دهیم.

راهنمای خرید درب آکاردئونی مناسب

راهنمای خرید درب آکاردئونی مناسب

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۷ آبان ۰۰ ، ۱۵:۴۹
گروه تولیدی حفاظ اکبری